2025-11-30
W minionym tygodniu zakończyliśmy prace przy wymianie dachu na naszym kościele. Dziękujemy Panu Bogu za bezpieczny przebieg remontu, a wszystkim Parafianom za wielkie serce, modlitwę i składane ofiary.
Uroczyste podsumowanie tego dzieła odbyło się w niedzielę 30 listopada o godzinie 11.00. Mszy świętej przewodniczył i nowy dach poświęcił Orynariusz Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej bp Marian Rojek. Całość prac przy Kościele pw. św. Jana Nepomucena w Suścu będzie zakończona do końca roku.
Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę dziękczynną za wszystkich mieszkańców oraz wykonawców prac.




